Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a telefonom...

Miért nem jó a telefonom hangszórója, mi lehet a baj? (iphone6)

Figyelt kérdés

Már 2x volt szervízben, de azóta sem jó. Nem is az, hogy visszaadják és jó egy darabig, hanem ugyanúgy adják vissza, hogy nem működik. Már 20ezerben van a telefon és nem jó...de egy szóval sem mondják, hogy javíthatatlan vagy bármi...elméletileg jó, mert vadonat új hangszóró van benne.

Volt már valakinek hasonló problémája? Vayg az lehetséges, hogy el van állítva valami és azért nem szól? (nincs lenémítva! :D )

Ha nyomom a hangerő gombot ki sem adja azt a csíkot, ami mutatja, hogy milyen szinten van a hangerő.


2018. máj. 26. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem ott próbálod ki, amikor átveszed, akkor nem lenne ez.
2018. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mert nem én intéztem, hanem ismerős és mindig csontra lemerülve kaptam vissza, nem tudtam nála kipróbálni, csak itthon
2018. máj. 26. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!