Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ujjlenyomat-olvasó Home gomb...

Ujjlenyomat-olvasó Home gomb beszerelése J3 (2017) -be (? )

Figyelt kérdés
Megoldható-e, hogy egy Samsung Galaxy J3 (2017)-es okostelefonba beszereltessek egy ujjlenyomat olvasó Home gombot? Interneten lehet rendelni direkt erre a telefonra kifejlesztett Touch ID-s gombot, az ára viszonylag olcsó. Mit gondoltok?

2018. máj. 26. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérem, belinkelnéd a gombot?

Csak azért mert így értelmes és bárki számára hasznos választ is fogok tudni adni.

2018. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, itt van:


Egyiket ebay-en néztem, ott drágább:


[link]


A másik egy számomra ismeretlen oldalon van fenn:


[link]


Előre is köszönöm a válaszod!

2018. máj. 26. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy, hogy nem vagy legalább egy villamosmérnök, és az interneten se találsz tutorialt, én semmiképpen sem ajánlanám.

Érdekes, ilyet még nem nagyon láttam, hogy egy olyan telefonba legyen ujjlenyomatolvasó szenzor eladó, amiben gyárilag nincs - ez azért meglepő, mert ha gyárilag nincs benne, akkor feltehetőleg csatlakozó sincs, amihez kapcsolni tudnád,és feltehetőleg a szoftverben illesztőprogram sincs hozzá, amivel meghajthatnád.

Én a helyedben a sellert megkérdezném, hogy ez hogy megy, de ha ő nem ad tutorialt, szerintem csak pénzkidobás az egész.

2018. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát, mérnök nem vagyok, az biztos, viszont a témában otthon vagyok. Természetesen nem én szerelném bele (ahogy a kérdésben írtam), egy telefonos szervizben lenne megcsináltatva, ha lehetséges, ami ugye plusz költség, ezért szeretnék a biztosra menni.

Megkérdezem az eladót, igazad van, csak az interneten több helyen is megtalálható ez az ujjlenyomat-olvasós lehetőség ebbe készülék típusba, ezért nem tartottam lehetetlennek.


Ha esetleg még lenne plusz információd vagy másnak, várom a válaszokat!

2018. máj. 27. 15:33
 5/6 anonim válasza:
Sehogy nem tudod beletenni, ha gyárilag nincs benne ujjlenyomat olvasó, utólag lehetetlen úgy beleszerelni, hogy működjön.
2018. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. júl. 28. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!