Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak még vele?

Mit csináljak még vele?

Figyelt kérdés

2017 augusztusában kaptam egy Samsung Galaxy j5 2016-os telefont. Decemberben kezdődtek a problémák, azaz gyakran lefagyott, nem működött a billentyűzet és az első kamerámmal készített képeken 1 mm nagyságú pontok jelentek meg. Január végén ment a szervízbe, ahol a kamerát megcsinálták, arra pedig, hogy lefagy az volt a válasz, hogy összeakadnak az alkalmazások. Kemény 3 alkalmazás volt rá letöltve: Wattpad, Instagram és Messenger. Csináltak szoftver frissítést is.


Na akkor március elejéig majdnem rendben is volt minden, de aztán kezdődött előrről a billentyűzetes dolog. Majd forrósodni kezdett a telefon is és egyre többször akadozik, fagy le. Szintén ugyan az a 3 alkalmazás van rá letöltve. De azon csodálkozom, hogy miután visszakaptam egyből letöltöttem őket és akkor nem volt probléma.


Most nagyrészt ugyanazokkal a hibákkal tudnám megint beadni a szervízbe, kivéve a kamerát, mert az jó.


Szerintetek megéri egyáltalán beadni a szervízbe??


Van egy olyan érzésem, hogy ha beadom megint én leszek a hülye...


16/L



2018. máj. 27. 11:36
1 2
 11/16 szántóvető ***** válasza:

szerintem simán becserélik egy másikra,főleg ha az drágább.megnéztem a voda készüléklistáját,az alapján semmit nehéz ajánlani.a p20 lite jó lenne de az többe kerül.j5 2017-et nyilván nem akarsz :)

van még lg q6,de 70-ért viccnek is rossz.

a p9 lite 2017 nem rossz,én ezt választanám.

2018. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

J5 2017 már kivan zárva :D

Ha netán úgy adódik, hogy cserés lenne, akkor gondolkozom a huawei és az lg-n amit írtál és talán szóba jöhetne még a samsung galaxy a6+. Csak egyenlőre tartsak ott, hogy beadom a szervízbe:D

2018. máj. 28. 07:35
 13/16 anonim ***** válasza:

1, A Sony-k a legrosszabb telefonok. Keveset adnak el, mégis tele van velük a szerviz. Ezt tanácsolni amatőrség.

2, A J5 2016 egy klassz telefon. Ott a MA fórum, olvasgass bele, senkinek nincs gondja vele. Nekem sem volt.

3, mindenképp vidd szervizbe. 3-4 alkalom után kérj cserét. Mivel most jön a harmadik, kezd el kérni.

2018. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez most lesz a 2. alkalom, hogy vissza kell vigyem. Anyu is valami olyat mondott,hogy 3 alkalom és kérhetem a cserét. Ma megint előjött még egy régi hiba...ha feljön a billentyűzet és szeretnék ékezetes betűt írni, nem engedi. Egyiket sem engedi, gondol egyet és ennyi...aztán egy idő után sikerül. Ez már azért nagyon zavaró.. Szerintem ezek mellett mostmár aksi problémája is van...mert használatkor van, hogy annyira felmelegszik az alumínium bevonat a szélén, hogy szó szerint már éget.
2018. máj. 29. 18:12
 15/16 anonim ***** válasza:
A billentyű problémát talán azzal orvosolhatnád, ha lecserélnéd GBoard-ra. Én ki nem állhatom a Samsung billentyűzetet, amint megvettem a telefont, lecseréltem. Csak keress rá a Play áruházban, letöltöd, megnyitod és megmutatja hogy kell beállítani ha esetleg nem tudod hogy hogy kell. Milliárdszor jobb, és gördülékenyebb.
2018. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindjárt utána nézek. Egyébként 2 napja azt is észrevettem, hogy magától váltogatja a fényerőt.Gondolom ez sem igazán normális.
2018. máj. 31. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!