Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik otthon vannak az Iphone-n...

Akik otthon vannak az Iphone-nal kapcsolatban, mennyire lehetne becsülni az SE 2 árát?

Figyelt kérdés

Kezdek rájönni, hogy az SE az egyetlen megoldás arra, ha egy kis méretű, de erős telefont szeretnék (más alternatívát is szívesen fogadok), viszont a mobilra szánt pénzem mennyisége nincs túl közel az átlag iphone felhasználókéhoz. (tehát 200k+-t nem tudok költeni egy telefonra)

Ha jól tudom, az SE a kompakt méret mellett a barátibb áráról is ismert...

Mennyi lehet majd az SE 2 (ha kijön)?

Köszi a segítőkész válaszokat!



2018. máj. 27. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Megjelenésekor a nyitóár nagy eséllyel 200 - 250 ezer forint körül lesz, vagy kicsivel még több is.
2018. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor lényegében az Iphone 8-al egy árkategória? :o

Köszi a választ!

Jöhetnek még vélemények...esetleg alternatívák kicsi, de jó mobilra...

2018. máj. 27. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, én erre számítok. A kis mérete miatt nem lesz olcsóbb - miért is lenne!? Hiszen ugyanolyan, vagy még durvább hardvert fog kapni, mint a nagyobb testvérei.


Én azt tudom javasolni neked, hogy miután kijött, várj a vásárlással addig, ameddig kicsit lejjebb megy az ára, ne azonnal vedd meg. (Egyébként vannak olyan üzletek, ahol használt készüléket is tudsz venni anélkül, hogy valami baja lenne, ezért ha tudod, hol érdemes vásárolni, akkor használtan (is) javaslom a vételét az SE 2-nek.)

2018. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a tanácsot!

(csak azért gondoltam, mert az SE is jóval olcsóbb a 6s-nél, pedig belül nagyon hasonlók)

2018. máj. 27. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Más alternatíva: Sony XZ2 Compact, de árban az is hasonló.
2018. máj. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5"-os a kijelzője...vagy ennél kisebb az SE-n kívül nem nagyon van? :/
2018. máj. 28. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, de az teljesítményben gyengébb, egyébként szerintem az Iphone SE kényelmetlenül kicsi egy 5"-os telefonhoz képest. Ha megnézed az Iphone hatalmas kávái miatt, a Sony csak 10mm-re hosszabb, úghogy a kijelzője egy inchcsel nagyobb.
2018. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!