Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet 2 fiókom egy telón?

Hogyan lehet 2 fiókom egy telón?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hallottam ilyet, hogy lehet csinálni több fiókot is egy (androidos) telefonra, es akkor ilyenkor nem tudnak belenézni a másikba. És nekem erre lenne szükségem, de gőzöm sincs, hogy kell.


Oprendszer: 5.1.1


A segítséget előre is köszi!😊



2018. máj. 28. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam én is, aztán egy informatikus közölte hogy androidon felejtős. Megoldható lenne ugyan, de többe kerülne a leves mint a hús.
2018. máj. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

"Hallottam ilyet, hogy lehet csinálni ..."


Én meg azt hallottam hogy aranyat lehet csinálni. A segítséget előre is köszi.

2018. máj. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

5-ös rendszeren nem tudom, hogy működik-e, de újabbakon meg lehet oldani.

[link]

2018. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha Xiaomid van, akkor lehet beállításokban második asztalt létrehozni.
2018. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kószönöm a válaszok nagy részét! Igen, azt elfelejtettem odaírni, hogy milyen telóm van (Samsung).


#2 Hallottam ilyet, hogy nem muszáj kommentelni valamit, ha nem tetszik a kérdés.

Bár sajnos mindig is voltak/vannak/lesznek olyan jólelkű emberek, akiknek annyira futja az életben, hogy belekössenek másokba. Nem viccből tettem fel a kérdést, bár sz@r lehet, hogy ennyire jelentéktelen vagy, hogy ennyire unatkozol... de kinek mi😂

További hasonlóan boldog, és változatos életet!😂

2018. máj. 28. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem viccből tettem fel a kérdést, "


Nem viccből kaptál választ ...

2018. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Nem viccből kaptál választ"


Legközelebb próbáld meg felfogni a kérdést (szövegértés 5-ös), és utána próbálj meg !értelmesen! válaszolni.

(Egyeseknek nehéz lesz)


Bár képzelem, hogy milyen ember vagy... 9 éves vagy közmunkás?😂

2018. máj. 28. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom h 5.* verziókra létezik-e, de a 7-el magától jött a Samsung Secure Folder.

Oda lehet betenni második fiókot kb mindenből (mail, viber, snapchat insta, facebook, stb)


https://www.youtube.com/watch?v=ZSdLqa9pg8k



[link]

2018. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt nézted már?

[link]

2018. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!