Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2000-el lehet vodafont tolteni?

2000-el lehet vodafont tolteni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Olyan izék vagytok.

Miért kell bántani azt aki nem tud önállóan kikeresni magának semmit a googleval és egy belinkelt szöveget sem tud értelmezni segítség nélkül?

Aki itt kérdez, feltételezi hogy támogatást kap. Ti meg egyből csúnyákat írtok. Lehet hogy éppen egy 80 éves öregember kérdez aki őszintén nincs tisztában ezekkel a dolgokkal. Vagy talán éppen agy hozzátartozód az.

Pl. faterom is sík hülye dolgokhoz, sokszor az is fáj amit kérdez. De tudom hogy nem rosszindulatból ilyen, nem szándékosan nem érti meg a dolgokat akkor sem ha a legnagyobb jóindulattal magyarázom.

2018. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Szirty ***** válasza:

Szerintem a válaszolók megkeresték neki (helyette).

A keresés eredményét közölték vele.

A linkelt oldalak szövegét értelmezték (helyette).

A választ megkapta.


Hol a probléma?

2018. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor 2000-el nem tudom feltolteni?
2018. jún. 1. 14:41
 14/15 anonim ***** válasza:
Számos akadálya lehet a dolognak, de technikailag fennáll a lehatősége hogy sikerüljön.
2018. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Szirty ***** válasza:
Van akinek sikerülne...
2018. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!