Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alig tölt a telefonom. Miért?

Alig tölt a telefonom. Miért?

Figyelt kérdés

Honor 9 telefonom van, tavaly augusztusban vettem. Eddig nem volt vele probléma de most este feltettem töltőre (kb 20%volt rajta) és most reggel csak 81%-on van.

Egyszer lecseréltem a töltőt egy 3 méteresre, lehet, hogy azzal van a gond? Próbáltam másik konnektort használni de nem segített. Válaszokat előre is köszönöm



2018. máj. 29. 06:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy nem igazán merül
2018. máj. 29. 06:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább 220-as hosszabbítót használj, mint hosszú töltő kábelt.
2018. máj. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen... azt tudod hogy a kábelnek ellenállása is van, meg veszteség? menj csak vissza szépen a rövid kábelre
2018. máj. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"igen... azt tudod hogy a kábelnek ellenállása is van, meg veszteség? menj csak vissza szépen a rövid kábelre"


Attól még fel kellene töltenie, ha eddig is működött vele.

Inkább a kábel meghibásodására gyanakodnék, megtört, csatlakozó sérült esetleg.

A kérdező könnyen kiderítheti mi a gond, ha előveszi a régi kábelét.

2018. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fel kellene töltenie persze, de tölthet sokkal sokkal lassabban.
2018. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most felraktam töltőre, azt írja, hogy 50 perc múlva lesz 100%-on

Most 63-on van

2018. máj. 29. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Kábel és kábel között is van különbség. Az egyik töltőkábelem pl. annyira rossz, hogy aktív internethasználat mellett gyakorlatilag csak lassítja a telefon merülését, de nem tudom megakadályozni, ha ki nem kapcsolom rajta legalább egy időre. Míg egy másik töltőmön pedig aktív internethasználat mellett is 1%-ot tölt a telefon. Épp emiatt ha nagyon muszáj, akkor ez utóbbit használom, ha kevésbé használom a telefont, akkor a másik töltőt, az előbb-utóbb úgyis "meghal".
2018. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!