Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g6 oreo frissítés 8. 0...

Lg g6 oreo frissítés 8. 0 csak szerintem fölösleges és csak nekem lassult be tőle a telefonom? Valamint nem is adott annyi pluszt, hogy megérje?

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyári visszaállítást csinálj, előtte adatmentés.

De ez ajánlott minden telefonnál.

Amúgy a 8.0 nem csak a G6-nál okozott gondot, hanem pl. a HTC 10-nél, az S7-nél is.

Szvsz. ha a gyári visszaállítás nem oldja meg akkor érdemes megvárni a hibákat javító frissítést, mert gondolom nem csak 1 usernél van jelen a hiba.

Nézz be ide esetleg:

[link]

2018. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
S8+ gyari visszaalitast nem csinaltam es minden flottul működik
2018. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban semmilyen érdemi plusz funkció nem jött be, főleg, hogy még a PiP sincs benne, ami Oreo alatt alapvető funkció volna.. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg idő volt, amíg kiadták EU modellekre is.

A legnagyobb problémám a G6-tal, az az üzemidő. Júliusban lesz 1 éves, de olyan, mintha 3 éve használnám az akkut, ezért kénytelen voltam a root-hoz folyamodni, és kipróbálni custom ROM-okat, kisebb felbontást, különböző alkalmazás kilövőket(ForceDoze, Greenify) de isten igazából ezek sem igen segítettek.

Lehet ráférne egy új OEM akku, hisz még egy évig tervezem használni, mert alapjáraton egy nem rossz készülék, külső formaterv nagyon bejön, nagyon jó az összeszerelési minősége, és igazából a kamerával sincs gondom, hisz GCam-ot használok.


Egyre többet csalódok az LG-ben szoftver oldalon sajnos, és nagyon sokan így vannak vele, akik G6 tulajok.

Legközelebbi mobilom több mint valószínű, hogy egy OnePlus lesz.

2018. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék, hogy még 7.1-et sem adott ki az LG a G6-ra, olyan indokkal, hogy "minek, majd egyből kapja az Oreót".

Az pedig tény, hogy a 7.0-ban nagyon szar teljesít a készenléti idő, bár hogy őszinte legyek, a 8.0-val sem javult sokat.

Egy átlagos nap, aktív 4G-vel lehető legkisebb fényerőn, kikapcsolt szinkronizációval, kisebb felbontáson kapok ~3,5h kijelzőidőt egy 0-100%-os periódusban.

2018. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!