Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy olyan telefont,...

Ha veszek egy olyan telefont, amibe két SIM helyezhető, akkor mindkettőt tudom használni egyszerre?

Figyelt kérdés
Illetve, ha az egyiken van mobilnet, akkor azt a másik SIM tudja használni? Mondjuk a Vibert?
2018. máj. 31. 15:33
 1/8 anonim válasza:
52%
Igen nekem is így van 😃😃
2018. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2018. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre nem lehet használni.
2018. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Elolvastam a cikket is...

A lényeg, hogy egyszerre nem lehet telefonálni.


De akkor ha A SIM kártyán van mobilnet, akkor azt a B SIM kártya hogyan tudja használni? Erre nem jöttem még rá, segítsetek légyszi...

2018. máj. 31. 15:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"De akkor ha A SIM kártyán van mobilnet, akkor azt a B SIM kártya hogyan tudja használni?"


Sehogy.


Nem a sim, a készülék használja a mobilnetet. Még akkor is ha Viberről van szó.

A Viber használata nincs számhoz kötve, azzal használod amihez akarod, így sim se szükséges a telefonodba ha pl van wifi.

2018. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt akartam írni csak valaki megelőzött.


A telefon használja a mobilnetet, mindegy melyik sim kártyán van ez "aktiválva".


Amúgy jobb dual sim-es telefonoknál úgy van hogy ha hívni akarsz valakit ki lehet választani melyik sim-ről menjen, tehát melyik telefonszámlát terhelje az összeg.

2018. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van dial aktív és nem aktív készülék. A dual aktív készülék egyszerre tudsz netezni és hívni. Van olyan készülék ami mindkét slot 4gs,de pl a mostani Készülékem az csak az 1-es slot a 4gs.(asus zen2). Viber az telefonszámhoz kötött,ahhoz regisztrálsz. De a neten használod.
2018. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jún. 1. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!