Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket vegyem...

Szerintetek melyiket vegyem S9 vagy samsung galaxy note 8?

Figyelt kérdés
Tudom mar volt parazor kerdes, de nem tudok donteni.. Eddig a note 8at akartam megvenni, de meglattam elobe az s9et es jobban tetszik.. tetszik hogy kisebb, jobban tetszik a kezelofelulete, de nincs benne portre mod.. (es nekem ez az egyik fo szempont) akkor marad a note 8 es az s9 plus, de az s9 plus annyira mar nem tetszik mert kicsibe jobban nez ki. Szval maradna a note 8 de felek hogy kesobb megbannam amiert olyan nagy. Szerintetek igy melyik legyen? Megbannam ha note 8at vennek?
2018. jún. 1. 12:22
 1/4 A kérdező kommentje:
*a kamera kezelo felulete..
2018. jún. 1. 12:25
 2/4 anonim ***** válasza:
S9, mert ott legalább normális(abb) helyen van az ujjlenyomat olvasó és hát gyorsabb is (kivéve, ha szeretnéd használni a Note8 cerkáját, mert az ugye S9-ben nincs). Számíts rá, hogy a Szarszungok hamar döglenek.
2018. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Note8-ast vennem az s9 nem tetszik
2018. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem jársz rosszul, jelenleg és még 1-2 évig biztos mindkét modell csúcskategóriás lesz. Itt nincs rossz választás. Vedd azt, amelyik jobban tetszik.
2018. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!