Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen új telefont vegyek, ha...

Milyen új telefont vegyek, ha viszonylag speciális igényeim vannak?

Figyelt kérdés
Nagyképernyős kell (az eddigi 5,7 hüvelykes Microsoft Lumia 640 XL volt, nem tudom ez centiben mennyi, lemértem, legalább 12x8 cm). Alapfeltétel, hogy kvázi külső winchesterként kapcsolódni tudjon a számítógéphez (tehát ismerjék fel egymást), adatátvitel miatt. Kell, hogy feltelepíthető legyen rá (lehetőleg ingyen) az Office (csak a Word és az Excel). Fotóképessége érdektelen számomra, amit az átlag készülékek tudnak, nekem elég, kártyafüggetlen legyen (amúgy 30-as körzetszám jelenleg), nem kell, hogy dual legyen, de mindegy. Operációs rendszer mindegy. Árfekvés ne legyen extrém (kb. 150.000-ig.)
2018. jún. 3. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
És a különleges igényeidet mikor akarod leírni?
2018. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Sony Xperia Z Ultra! 6.4"
2018. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ebben mi is volt a különleges igény? Ezt bármelyik androidos teló tudja a 100 euróstól az 1000 eurosig
2018. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyik legolcsóbb, amúgy nagyon is jó telefon min. 5,7" méretben, mindössze kb. 35000 Ft. Ha ehhez dupla áron kellene megvenni a (mobil) Word-öt és Excel-t, még akkor is megérné.


[link]

2018. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egy 40 ezer forintos Xiaomi Redmi 5-öm van, és mindezt tudja, még többet is. Ezek tök alap dolgok, nincs bennük semmi speciális.
2018. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi Note 5

65 ezerért megkapod eustock-ról.

64 GB belső tárhely és 6"-os kijelző, ami neked fontos.


Az Excel és Word letölthető a Google Play-ről bármelyik androidos telóra.

2018. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
100%

Nos:

Nagyképernyő ma már általános. Ami régebben még a phablet kategória volt, az ma már az alapméret.

A kapcsolódás PC-hez a legalapvetőbb szolgáltatások egyike. Az androidos készülékek mind ismerik az MTP-t. De ha arra gondolsz, hogy külső meghajtóként mountolnád fel, az már pár éve kiment a divatból. Nem tudom, gyártanak-e még olyan készüléket, ami azt használja.

Word, Excel (vagy egyéb office program) a Play áruházban rendelkezésedre áll.

Szóval semmi extra igény nem merült fel. Az általad megadott keretből sok kiváló készüléket vehetsz...

2018. jún. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:

Az általad jelzett árra esett le az S8+. 6,2", Office programok gyárilag telepítve.

PC-hez USB-n vagy wifin is kapcsolhatod.

De ha megveszed a DEX-et, egy HDMI-s tévével, egér+billentyűzet, maga a teló lesz a PC.

2018. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!