Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne a legjobb döntés?...

Melyik lenne a legjobb döntés? Az ár az mindegy. Ismétlem csak ezek a telefonok közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Nokia 5 vs Huawei Honor 8 lite vs Huawei y7?Legjobb választás?A tudás ami számit és az akkumlátor.

2018. jún. 3. 23:13
 1/9 anonim válasza:
76%
Tök mindegy, bármelyik okosabb nálad.
2018. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
KÖSZ VÁLASZOLÓ megsértődtem de nagyon(amugy tudományosan igazad van)
2018. jún. 3. 23:20
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ilyeneknél a "tudás" relatív nagyon. Azt kell megnézni, hogy azok a funkciók amikre valóban szükséged van benne vannak-e vagy sem. Vagy mennyire nehéz "beletenni", illetve, hogy az adott feladathoz elegendő-e a CPU teljesítmény. Pl. ha neked naponta többször kell 3000x3000-es komplex számokat tartalamzó mátrixokat invertálni egészen másra lesz szükséged mint annak aki instagrammra készít évente egy fotót. Felejtsétek már el ezt, a "tudás számít" dolgot. Ez olyan brutális szinten p*méregetés, hogy iszonyat. Aki kicsit is ért hozzá, tudja, hogy ez teljesen értelmetlen. Kivéve ha az összes havarod legalább olyan tudatlan mint te vagy, és ezen méregetitek, hogy az én mobilom képérzékelője 2 pixellel többet tud mint a Józsié. Komolyan ovóda kiscsoport.
2018. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na akkor melyik a legjobb telefon?én játékra használnám !több semmire
2018. jún. 3. 23:39
 5/9 A kérdező kommentje:
És azért tettem fel a kérdéset mert nem értek hozzá.pls normálisan válaszoljatok
2018. jún. 3. 23:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkuban az Y7 a legjobb.

A Honor kijelzőben a legjobb.

A Nokiában van NFC.

A Nokiának és a Honornak van ujjlenyomat-olvasója.


Mérlegelj, hogy ezek neked mennyire fontosak és dönts.

2018. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy értelmes válaszoló köszönöm
2018. jún. 4. 00:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Y7-nek kicsit nagyobb a kijelzője és az aksija. Teljesítményben alig van köztük különbség, egyiken se futnak jól a komolyabb játékok. A Honor 8 lite kicsit gyorsabb, mint a másik kettő.
2018. jún. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat ,jó hogy írod.

Már majdnem a y7-t vettem meg.

2018. jún. 5. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!