Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2018-ban megéri egy Iphone 6?

2018-ban megéri egy Iphone 6?

Figyelt kérdés

Elég olcsón tudnék venni egyet, csak nem tudom, hogy pár év múlva mennyire lesz még használható, nem nagyon van tapasztalatom az iphonokkal.

Igazából ami fontos nekem, hogy közepes, ill. jobb minőségű legyen a kamerája, sok tárhelye legyen és bírja az éveket, ne nagyon lassuljon be.

Tehát a kérdésem az, hogy szerintetek ez megfelelő telefon lenne-e a számomra?



2018. jún. 4. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Már jelenleg sem túl gyors az iPhone 6, évek meg már nem nagyon vannak benne úgy, hogy az használható legyen. A kamerája a mai telefonokhoz képest sem túl jó. A tárhely meg olyan dolog, hogy akkorát veszel, amekkorára szükséged lehet (utólag nem bővíthető!).

2014 őszi a telefon. Sok csoda már nem várható tőle.

2018. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem éri meg.
2018. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri, mert használtan vettem egy 4S-t, és a mai napig gyors. Csak Viber van rajta. Éjszakára kikapcsolom.

1 nap egyszer kell tölteni, este. Szép képet készít, nagyon szépen kidolgozott.

2018. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minimum az iphone SE-t éri meg manapság megvenni
2018. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ios 12 vel gyorsabbak lesznek a telók , de szeptemberbe minden kiderül

sztem még ne vedd meg hanem gyűjts egy 6s re vagy se ha kisebb teló kell

2018. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocs a kérdésért, de mi fog kiderülni szeptemberben?
2018. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6, akkor jön ki az ios 12.


Egyébként megvettem, 20.000 ft-ért, már 2 hónapja használom, eddig nem bántam meg. :)

2018. aug. 8. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!