Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy szám zaklat engem, viberen...

Egy szám zaklat engem, viberen írt. Veszélyezteti a családomat. De nem találom a neten, pedig elég egyszerű szám. Nem merek rendőrséghez fordulni. Félek, mit tesz még. Azt hiszem kémprogit tett a telefomra. Mit tehetnék legálisan ellene?

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Rendőrség....
2018. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Félek, meg lettem fenyegetve.
2018. jún. 6. 13:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szarj folyamatosan életed hátralevő részében, ha ilyen ostoba vagy.
2018. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi
2018. jún. 6. 14:08
 5/15 anonim ***** válasza:

Mégis mi lehet az hogy ide kiteszed a számot, el nem mondod mi a baj, meg a rendőrségre se fordulsz. Azt hiszed hogy kém program. Mit tudna megkémkedni utánad???

Ellent mondasz magadnak.

2018. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A magánéletem kémkedi. Családot robbant szét az illető. Ezért is kényes ügy. Nem teregethetem itt ki. Szeretném tudni, ki csinálja és miért. Kiskorúak is érintettek az ügyben.
2018. jún. 6. 18:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Te kérdező, ezzel a kérdéssel csak ki fognak itt röhögni. Előadod a nagy halált, mindenki veszélyben, megfenyegettek, hullik szét a család, de jaj, a rendőrséghez nem fordulsz. Itt meg nem kapsz más tanácsot, legfeljebb a telefonszám cserét, de hát azt tudod te is.
2018. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Reménykedtem, hátha valaki tudja, céges számnak néz ki. Hát igen, elég nagy halál egy család szétesése, főleg a gyerekeknek. Nem épp vicces téma. Aki átélte, tudja.
2018. jún. 6. 20:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Neked mégsem probléma, ha nem fordulsz a hatóságokhoz.
2018. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"céges számnak néz ki."

Hehe, ezt miből logikáztad ki?

Az én számom is hasonló, csak 0000 a vége. De nem céges.

A másik: egy ismeretlen számról ismeretlen ír viberről?

"Azt hiszem kémprogit tett a telefomra."

Ja, és hogyan tette?

Küldött egy linket hogy telepítsd fel, mert megbánod ha nem?

A számcsere valódi fenyegetettség esetén nem opció.

Ha pl. én akarnák ártani neked, nem gondolnám meg magam amiatt mert új telefonszámod lett.

Gondolkodj logikusan. Ha letiltod és nem kapod meg az üzeneteket, mivel vagy beljebb? Az kb ugyanaz mint most. Ne olvasd el.

2018. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!