Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha előfizetek az apple musicra...

Ha előfizetek az apple musicra akkor ingyen tölthetek le zenéket?!

Figyelt kérdés
Itt gondolok azokra a zenékre is amik alapból ilyen 200-300 forintosak. Vagy jóval többe kerülnek. Ezek az előfizetés után ingyenessé válnak?! Előre is köszönöm a válaszokat

2018. jún. 6. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem töltheted le ingyen, csak meghallgathatod, vagy offline lejátszásra letöltheted, de csak az Apple zenelejátszójában tudod úgyis lejátszani, tehát nem fogsz egy .mp3 kiterjesztésű fájlt kapni. Csak addig hallgathatod amíg aktív az előfizetésed.
2018. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló jól írja, de amúgy remek kis szolgáltatás. Mindig nagy apple fan voltam, de az apple musiccal nagyon nehezen barátkoztam meg, jobban kedveltem a spotify-t.

Többször is nekifutottam, mielőtt végleg átpártoltam, elsősorban kényelmi okokból.

Viszont van 3 hónapos ingyen próbaidő ami remek, csak ha lejár és nem szeretnéd, ne felejtsd el lemondani a szolgáltatást.

A végére azért azt is megjegyzem, a spotify-t semmivel nem tartom kevesebbre, sőt talán valamivel jobb is, de az apple music nekem kényelmesebb most már, és szerencsére fejlődött annyit, hogy nem érzem kompromisszumos megoldásnak.

Mindkét szolgáltatást csak ajánlani tudom, nekem bevált.

2018. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előfizetésért cserébe töltheted le offline zenehallgatás céljából. Az előfizetés megszűnésével nem fogod tudni őket hallgatni.


Én is kihasználtam a 3 hónapot +3 hónapot ráhúztam, hogy ne menjen kárba a feltöltőkártya, de maradok a Spotifynél. De ugye kinek a pap kinek a paplan. :D

2018. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jún. 7. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!