Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok bejelentkezni az...

Nem tudok bejelentkezni az instagramomra mert egyszercsak azt írta ki hogy a fiókom zárolták egy ideig. És csak akkor tudok vissza jelentkezni ha beírok egy kódót amit az e-mail címemre küldenek. De ezt a kódót nem kapom meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha már többet is küldtem és nem értekezett meg? Nem akarom hogy elveszen mindenem ami ott volt mert nagyon munkámba telt. Légyszíves írjátok meg hogy mit tudnék csinálni.

2018. jún. 8. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valaki feltörte és megváltoztatta az emailed? :D és az ő fiókjára kéred ki az üzeneteket? Instagramméknál is van biztos support, írj rájuk! Ha tudod magad igazolni személyivel, akkor kiadják az adataid.
2018. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mióta kéred ezeket a kódokat? Hiába automatikus, néha jöhet később. Nézd meg a spamba is hátha. A nem lehet hogy egy régebbi emaileddel vagy fennt?
2018. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem tudom kérni hogy melyik e-mail címre adja mert automatikusan arra küldi amelyikre be voltam jelentkezve az instán. Igen az egy elég régi e-mail és kérte hogy erősítsem meg ezért valamilyen szinten ujra kellett csinálnom de az e-mail címem nem változott. 3 napja kérem a kódokat.
2018. jún. 9. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!