Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen gyors a telenor "Hello...

Milyen gyors a telenor "Hello data start" korlátlan internete 3G-n?

Figyelt kérdés

Most még csak olyan telefonom van ami 3G-s!! Későbbiekben szeretnék 4G képes telefont venni de a díjcsomagot szeretném hamarabb megcsinálni a kérdésem az lenne hogy 3G-n milyen gyors lenne a net? (csakis értelem válaszokat/tapasztalatokat kérek)

Válaszokat előre is köszönöm!


2018. jún. 9. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez olvasható a Telenor honlapján:


"A Telenor a mobilinternet szolgáltatásra – a technológiai adottságok miatt, így például arra tekintettel, hogy valamennyi helyszínen nem lehetséges mobil szolgáltatás elérhetőséget biztosítani a környezeti sajátosságok miatt – általában véve nem vállal garantált sebességet, azonban az általános szabályoktól eltérően a Telenor Hello Data szolgáltatásra vállalni kívánja, hogy a fentiek szerinti hálózatmenedzsment útján nem csökkenti a letöltési sebességet 2 Mbit/s alá.

2018. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokkal gyorsabb, mint most.
2018. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"3G-vel lefedett területen: letöltés: 2-25 Mbit/s; feltöltés: 1-5 Mbit/"


Forrás:

[link]

2018. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, én sokáig használtam úgy és gyors volt, youtubeot is simán toltotte. Csak nekem sokszor eldobta a telom a 3gt.
2018. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!