Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Olcsóbb" online vásárolható...

"Olcsóbb" online vásárolható telefonok "magyar nyelvű menüvel" vagy "európai piacra gyártott". Mit jelent ez pontosan?

Figyelt kérdés
Interneten keresztül (árukereső) nézegettem 1-2 éve csúcskategóriás készülékeket, amelyek (persze részben érthető módon) fele vagy harmad annyiban kerülnek mint eredeti/régi/áruházi kereskedelmi áron. Régebben olvastam, hogy ezek a viszonylag olcsóbb készülékek nem erre a piacra lettek gyártva hanem az ázsiaira és utólag teszik rá a magyar nyelvet. Láttam olyan boltokat is amik azt hírdetik, hogy "magyar nyelvű menüvel" elérhetőek illetve amik " európai piacra " készültek a készülékek. Sajnos egyáltalán nem vagyok tisztában azzal hogy az ilyen oldalakról érdemes-e ilyen "olcsóbb" készüléket megvenni, illetve hogy van-e ebben az utólagos belenyúlásban igazság, vannak-e az ilyen készüléknek buktatói? Köszönöm előre a segítséget!

2018. jún. 9. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami harmadannyi az lopott vagy hamisítvány.
2018. jún. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az európai piacra gyártott jelentheti azt is, hogy ismeri az itteni szabványokat.
2018. jún. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!