Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az mennyire szàmit ha nagyon...

Az mennyire szàmit ha nagyon felmelegszik a töltőm töltés közben?

Figyelt kérdés

1 hónapja vettem egy iphone SE-t.

És pl amikor 10%on van és kb 50%ig feltolt akkor mar nagyon forró a telefon töltő. (A telefon jèg hideg) nem e lesz baja a töltőnek ha még tovább töltöm a telefont??


És még az érdekelne h az miert van h amikor ujra inditom a telefonomat es azonnal ramegyek egy jatekra akkor nagyon lassan nyilik meg kb 3x lassabban mint ujrainditas előtt. Ha kilépek belőle bezárom és újra megnyitom akkod mar nagyon gyorsan megy bele.

De ez mitől lehet?? Mert láttam nagyon sok videót h ujrainditsák az iphone se-t és megnyitnak egy jatekot akkor olyan gyorsan megy bele mint mikor nekem ujrainditás nelkül.

Nagyon jo telefon mert nagyon gyors csak nem ertem h miert lassu egy ideig miutan ujrainditom. Vagy iphoneoknál ez normális???



2018. jún. 10. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:
nem lesz baja ,5s t használok , nekem is forró a töltö de a telónak semmmi baja és a töltönek se . Pedig már 2 éves
2018. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!