Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy állítsam vissza a telefon...

Hogy állítsam vissza a telefont, hogy PUK-kód helyett PIN-kódot kérjen?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap valahogy nem jutott eszembe a PIN-kódom és 3-szor elrontottam. Ma már tudom a PIN-kódot de PUK-ot kér és azt nem tudom. Tusom hogy a kártyán rajta van, amit kaptam a SIM-hez de azt nem találom. Hogy lehet beállítani higy megint a PIN-kódot kérje?

2018. jún. 10. 11:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom* a tusom helyett
2018. jún. 10. 11:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Felhivod a szolgaltatot, megadod az adataidat es megmondjak.
2018. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jártam még így, de szerintem új pinkódot kellene beállítanod.
2018. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg nrm írodd be a PUK kódot addig sehogy.. Szolgáltató megmomdja ha bebizonyítod h s tied a szám
2018. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A PUK-kód beírásával állíthatsz be új PIN-kódot.

Tehát amíg nem írod be a PUK-kódot, addig sehogy.


Próbálkozni nem érdemes, mert ha a PUK-kódot 10-szer elrontod, akkor végleg zárolja a kártyádat.


A szolgáltatódat keresd ez ügyben.

2018. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Ha igazolni tudodb hogy a tiedb akkor a szolgáltatótól.elkéred a PUK-ot. Ha valamiért nem tudja neked megmondani a kódotb még egyet tehetsz:bemész az ügyfélszolgálatraés közlödb hogy a SIM meghibásodott. Miután meggyőződtek arrólb hogy tényleg a tied, kicserélik. Az új SIM kártyán pedig rajta lesznek a hozzá tartozó kódok -csak azt ne felejtsd el olyan helyen tárolni, ahol szükség esetén megtalálod...
2018. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Regisztráltam a Telekomnál, nekem kiírja a webes felületen.

SIM KÁRTYA ADATAI


SIM TÍPUS


Hagyományos SIM


PUK KÓD

2018. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!