Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Folyékony telefonvédelem...

Szilagyierzsebet1965 kérdése:

Folyékony telefonvédelem vélemények? Próbáltad már?

Figyelt kérdés
Drágának tartom és nem mellesleg nem hiszek az ilyenekben! Vélemény tapasztalat?
2018. jún. 11. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Miért kellene hinni benne? A kémia / fizika nem hit kérdése.
2018. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem rossz, de ha egy tanácsot megfogadsz, elvitelre veszed és otthon csinálod meg magadnak, lefekvés előtt
2018. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Ne hogy megcsináltassa bárki is engem 5000 ftal húztak le a Le Woop nevű bodegánál a kis csini hostessek! vadiúj tabletemet vittem oda még a jótállás is 1 perces volt rajta mikor megcsinálták! másnapra tele volt karcokkal pár perc használat után! Legyetek óvatosak! Csak az üvegfóliát ajánlom! Tabletre meg tokot!!!


Nehogy még egyszer valaki beleessen abba a hibába mint én hogy 5000 ft-t megveszi felkenik és rájön később vagy még mint mi 24 órán belül hogy egy humbuk átverés!!! varázsolt a hostess hölgyike nekem egyet kenegetett szemüvegtölővel mint Uri Geller MUKODJ! Csak másnap reggel pár perc használat után láttuk hogy karcos az új táblagépem! Visszamentem reklamálni nincs lehetőséged pénzt vissza nem adnak! Bottal üthetem a nyomát az 5000 ftomnak!

2018. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
3. föleg, hogy az ilyen bevonatnak kell 12 ora zavartalan száradás, igy eléggé furcsa, ha valami bodegában megcsináljál, aztán viheted is...
2018. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem, még magyar webáruházakban is kapni 6-700 ft-ért kemény üvegfóliát, ami azért ér valamit.
2018. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
"Folyékony telefonvédelem" = BULLSHIT! Nem létezik ilyen, ez egy elterjedt lehúzás. Jó esetben valami tisztítófolyadékkal kenik be a kijelzőt, rossz esetben vízzel.
2018. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
3. Vagyok megvolt a 12 óra a tablet dobozában pihent reggelig este vettük időnk se volt foglalkozni vele de amúgy ott 2 órát mondtak... A telefont is bekenetették velünk tehát 10ezret hagytam ott az Auchanban azoknál a kuruzslóknál! Nanotechnológia mi... Kutyafüle.....
2018. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen nevetséges nem hogy microkutyagumival de szerintem még sima szemüveg törlő folyadék sem az amivel bekenyik szerencsétlen pancsereknek mint én a telefonját vagy tabletjét!
2018. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Hónapok óta használom a le woop folyékony kijelzővédőt. Nem törik ,nem karcolódik. Egy év alatt 20 forintot koltottem uvegfoliakra amik mindig betortek. Megeri ezt az 5000 forintot mindenkinek ajanlom, aki nyuvi a telefonjat,
2018. júl. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
06:57 Aham, és csak azért regisztráltál, hogy ezt elmondd. Na persze. Ahogy mondtam. BULLSHIT.
2018. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!