Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg fognak küldeni 3...

Tényleg fognak küldeni 3 játékot, vagy előbb vissza kell küldjem az igen szót? És ha küldenek játékot, hogyan iratkozhatom le erről a "hírlevélről"?

Figyelt kérdés

sms tartalma: \'Küldd az IGEN szót a 1782 számra hogy letesztelhesd mennyire vagy okos.

Hetente 3 játékot fogsz kapni, 480Ft/sms, 6 db sms hetente. Info: hu.celldorado.com\' a válaszokat előre köszönöm!


2008. okt. 31. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kapsz.

Valami 30 éves gagyit.

De az előfizetésed havi 3000 Ft lesz.

Mondd le írásban, tértivevényes levélben. Addig nem hagynak békén.

2008. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz ha nem regisztálsz ilyen oldalakra, mert a játékok díja mellett le fognak vonni hetente majd 1000 ft a kártyádról. Letiltani meg később nagyon bonyolult, olyan kóddal lehet, amit talán meg sem adnak. Átverés az egész. Csak jól lehúznak vele és ráadásul még a játékok is gagyik!
2008. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne kuldj vissza egyetlen IGEN szot se! Csak atvernek! Egyszeruen ne valaszolj az, SMS-re ne foglalkozz vele. Igy gondolom teljesen ingyenes. Ne foglalkozz vele, had kuldozgessek csak az sms-t. Ne valaszolj!!!
2008. okt. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én egy telekommunikációs cégnél dolgoom. igazság szerint ők minden sms-ért vonnak le pénzt. Van aki csak 360ft-ot, van aki 480-at. Ha számlás vagy, az gáz, mert havonta emiatt kiterhelhetnek több ezer ft-ot. Ha kártyás, akkor szívás, mert feltöltöd és egyből kapsz vagy 3sms-t. Ne regelj, ne kérj semmilyen játékot!!!! Leiratkozni ezekről nem nagyon lehet!
2008. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

480Ft/sms, 6 db sms hetente.


Ez szerény számításaim szerint sem 1000 Ft / hét, hanem 2.880,- Ft / hét, azaz: 11.520,- Ft / hó. Ezért már új telefont kapsz, új játékkal :)

2008. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, tényleg sehogy se tudok leiratkozni? gépen nyomogattam valami hülyeséget és egyből ez lett.az igen szót nem küldtem vissza. nem is akartam. hogy kell levélben lemondani? vagy mi ez a tértivevényes dolog? Köszönöm!
2008. nov. 1. 08:27
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem volt hasonló problémám, bementem a Pannonhoz, és letiltottam a kimenö bejövö emeltdijas sms-eket, másképp ezeket nem lehet lemondani, én kaptam 1 honap alatt kb 10 sms, kb 6-7000 ft plussz volt a számlámon, ez a megoldás, amugy a pannonál is kérdeztem ök sem tudtak mást ajánlani.
2008. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Hál istennek nem kaptam smseket úgy látszik előbb regizni kell az IGEN-nel. Ha mégis akkor (én t--mobilos vagyok) a t-mobilhoz fordulok! Tényleg köszi mindenkinek
2008. nov. 6. 23:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!