Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 4X után milyen...

Xiaomi Redmi 4X után milyen telefonnal lenne előrelépés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg egy Xiaomi Redmi 4X(3/32-es verzió) telefonnal rendelkezem, és kérdésem lenne hogy újonnan 50-60.000Ft-os árkategóriában tudnátok e olyan telefont ajánlani, ami előrelépés lenne ehhez a telefonhoz képest?

Meg vagyok teljesen elégedve a mostanival is, mindene tökéletes, csak egyszerűen meguntam.

Szemezgettem a Redmi S2-vel, nem tudom megérné megvenni, lenne-e valami szemmel látható változás.

Arra, hogy milyen márka legyen, nincs kikötésem.

A lényeg nekem, hogy a kamerája elfogadható legyen(előlapi, illetve a hátlapi is), gördülékenyen fusson a rendszer.

Játékra nem igazán használom, ritkán, de akkor se egy PUBG-félével.

A 60.000 a tényleges maximum ár, sajnos nem tudok most többet kiadni rá.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2018. jún. 12. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 5?
2018. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vársz még vele egy picit, és ez mâr érezhető előrelépés lesz: [link]
2018. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, néztem ezt is, köszi a válaszokat.

Esetleg egy 32GB Redmi 5 Plus, vagy a Mi A1?

2018. jún. 12. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek is megfelelőek az igényeidnek. Szinte ugyan az, csak a Mi A1 használható stock Android-al.

Bár nem lesz annyira érezhető, mintha Redmi Note 5 64GB-t vennéd.

2018. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem persze, ezt gondoltam.

Esetleg ha az S2(32GB) és az A1 között kéne választani, akkor melyiket ajánlod/ajánlanátok?


A1 mellett a 4GB RAM, a hátlapi 12-12mpx kamera, illetve a rengeteg pozitív teszt szól, az S2 mellett pedig a 16mpx előlapi, viszont nem találtam csak 1-2 tesztet róla.

2018. jún. 12. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi A1 64GB
2018. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem látok a 64 illetve a 32GB-s verzió között bármiféle különbséget, a 32GB-t se tudom kihasználni, nem hogy a 64-et :D

Tehát az S2 és az A1 között az utóbbi jobban megéri.

Köszi a választ.

2018. jún. 12. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Az A1-nek jobb a kamerája, nézz teszteket, viszont azon nem miui van, ha ez valamelyest befolyásolná a döntésedet. Ha jól tudom holnaptól elérhető kínában a xiaomi redmi 6, szerintem érdemes megvárni, hogy mit kínál a készüléké,árazásban pedig ott lesz ahol annó a 4x volt, kínában a 32gb-os átváltva 105€-ért jelent meg.
2018. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!