Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem indul újra a telefon,...

Nem indul újra a telefon, segítség plös?

Figyelt kérdés
Ma reggel próbáltam beindítani a telefonom (samsung galaxy A3 2017) de csak annyit írt ki h "az ellenőrzés sikertelen. Nem lehet újraindítani a készüléket. Sikertelen volt az integráltellenőrzés. Vissza kell állítani gyári üzemmódba, stb." Milyen okból történhetett ez? És mindenképp vissza kell állítani vagy valahogy meg lehetne oldani hogy ne kelljen mimdent törölni?

2018. jún. 13. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lenne minimális backup rutinod fel se vennél egy ilyet.
2018. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Skalpx válasza:
Szia! Nem tudom a választ, de nekem is ugyanezt csinálja egy vadonatúj S7 Active. Ha a törlést választod, akkor egy boot menühöz jutsz. Ott Factory reset-et választva, majd újrabootolva visszajutsz az "újra beállítósdihoz", gyári állapot. Aztán a következő újraindulásnál megint azt mondja, hogy "Sikertelen integritás...". Én sem tudom, mi a megoldás, engem elküldtek a Samsungból, hogy nem magyar a készülékem. Neked sikerült valami?
2018. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!