Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vehetnek elofizete...

Dsaffas kérdése:

Szerintetek vehetnek elofizetesre telefont? Akar 0ft-al? Ugy hogy iskolaba jarok es oktoberben toltom a 18. elet evemet.

Figyelt kérdés
Mindegy melyik szolgaltatonal csak hogy suliba jarok es ugy lehetne e?

2018. jún. 13. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.
2018. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Havidíjas előfizetést csak nagykorú személy köthet. Részletre telefont meg többnyire csak azok tudnak kihozni, akik már több hónapja az adott cégnél rendelkeznek előfizetéssel, és mindig időre befizették a számlát.
2018. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Irtam hogy ha majd 18leszek!


Elso valaszolo..

2018. jún. 13. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad.
2018. jún. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor tanulj meg olvasni!
2018. jún. 14. 06:08
 6/8 anonim ***** válasza:

"Szerintetek vehetnek elofizetesre telefont? Akar 0ft-al? Ugy hogy iskolaba jarok es oktoberben toltom a 18. elet evemet.

Mindegy melyik szolgaltatonal csak hogy suliba jarok es ugy lehetne e?


"


Ezt írtad. Ebből mindenki azt vonja le, hogy októberben töltöd a 18-at, de most szeretnél telefont venni.


De a válasz akkor is nem, mert általában közüzemi számlákat szoktak kérni illetve igazolnod kell legalább 3 havi fizetésedet is.

2018. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ugy ertettem hogy majd ha betoltottem a 18. elet evemet

es hogy akkor vehetek e elofizetesre.. ugy ertettem a kerdesem .. köszi


es igen iskola mellet .

persze hogy suliba jarok ugy szeretnek vagy is csak pontosan erdekelne hogy van e erre lehetoseg

2018. júl. 16. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:
A szüleid biztosan örülnek, hogy ennyi idősen ostoba és önálló cselekvésre képtelen vagy.
2018. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!