Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J7 előnyök és...

Samsung Galaxy J7 előnyök és hátrányok?

Figyelt kérdés

Ilyen telefont szeretnék venni a közeljövőben, utána olvasgattam, de érdekelnének személyes vélemények és tapasztalatok is. Mindenre kíváncsi vagyok.

Illetve ha rendeltétek, írjátok meg, hogy honnan, és hogy megbízhatóak-e. Köszi!



2018. jún. 13. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Ennyiért van sokkal jobb készülék:

[link]


Teszt: [link]

2018. jún. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez aztán hasznos volt és válasz is a kérdésemre, kössz az offolást ember...
2018. jún. 14. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első jó választ adott, a Samsungtól sokkal gyengébb mobilt kapsz ennyi pénzért, 16 GB a belső tárhelye, a ram 3 GB, ennyi pénzért kaphatsz egy Xiaomi Mi A1et is, ennyi pénzből a 64 GBos is kijön,4 GB ramal, dupla kamerával, tiszta Androidal, a Xiaomi Redmi Note 4 is jó, igaz abban csak 3 GB ram van, de még ez is megveri a J7 2017et.

A jobb szervízhálózat az előnye a Samsungnak, más semmi, több pénzért kapsz kevesebbet.

2018. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Menjél akkor vegyél egy sokkal gyengébb retket a pénzedért. Pontoz le és véletlenül se fogad el, ha az ember segíteni akar...


OFF vége

2018. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy jobban megéri, többet tud, sőt biztos. Ismerem azt telefont, megvan az okom ami miatt nem mellette döntöttem. A lepontozás azért ment, mert nem más telefont keresek ebben az árkategóriában, hanem erre a telefonra voltam kíváncsi, de annyit nyomtok, hogy "jajj mennyire gyenge ennyi pénzért". Semmi valós tartalom, hiba, akármi... Engem tényleg ez a telefon érdekelt, nem más ami jobb. Nem tudom ebbe mi a nem felfogható. A kérdésemre még mindig nem kaptam választ.
2018. jún. 14. 16:59
 6/10 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a tanácsot.
2018. jún. 14. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:

#1 és #4 vagyok

[link]


65 véleményt találsz a linken, illetve ismerősöm (aki ilyet használ) a kevés tárhelyre panaszkodik sokat.

2018. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jún. 14. 19:26
 9/10 anonim válasza:

Nem értem ezt a sok "végyél xiaomit".

Én is nem rég vettem samsungot (J3 2017) és iszonyúan nem érdekel hogy van jobb ebben az árban.Mindig samsungom volt,és soha nem hagyott cserben.És nem is hiszem hogy mert három ember azt mondja hogy xiaomi akkor azonnal adom is el a cuccot mert nekem az kell.


Ha eddig bevált a Samsung,és a relatíve kicsi (ebben viszont igaza van az előttem lévőnek) tárhelyes telefon.De ha neked elég 11-12 gb (kb ennyi lessz elérhető) akkor nyugodtan.

2018. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2018. jún. 24. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!