Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri *nekem* januárban...

Megéri *nekem* januárban iPhone SE re váltani?

Figyelt kérdés

Szóval most egy iPhone 6ot használok harmadik éve és kezd nagyon be lassulni szóval lecserélném.


Nem szeretnek nagyobb telefont sot egy kisebb jobb lenne nekem ha ugyanúgy elmegy 2-3 évig.


Nem értek a telefonokhoz, nem státus számomra a telefon viszont ez a 6 volt eddig az egyetlen olyan telefonom amire semmi panasz nem volt így szeretnek az iPhonenál maradni.


Fényképezni szeretek, instagramot meg whatsappot használni szóval semmi komoly ugyanakkor a sebessége a telefonnal nekem fontos.


Legszívesebben SE vennék akkor is ha nem a legújabb modell viszont tudja azt amit pl a mostani telefonom is tud.


Szerintetek?



2018. jún. 14. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

iPhone SE egy nagyon jó választás, főleg ha jön a 2, lejjebb megy az ára. DE!


Az iPhone SE-nek az előlapi kamerája csak 1.3mpx. Ezt vedd figyelembe, ha fontos számodra a fotózás, mivel a teszteken eléggé lehúzták evégett. Olyan irtó nagy gyorsulásra ne számíts... Viszont az akksi ideje messze a legjobb az iPhone-ok között az SE-nek.


A helyedben várnék, még 1-2 hónapot, hamarosan jön az SE2, igen drága lesz, de hátha meglátsz benne valamit és beruházol rá vagy az SE-nek lejebb fog menni az ára, ami megint egy jó hír lehet csak számodra.

2018. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Iphone SE-m van egy éve. Előtte 5,2-es Sony Z2-t használtam elsődlegesen.

Fényképezni szuper, üzeneteket írogatni elmegy könnyű elgépelni, én ezeket diktálom, nem tisztázom). Tartalomfogyasztásra azért kényelmetlen (de pár percnél hosszabban erre nem használom), navigálni megint szuper. Kényelmes hordozhatósága miatt nagyon szeretem. Tényleg egykezes.

2018. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!