Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Nektek mi a véleményetek az iPad 6-ról? (Tapasztalatok is jöhetnek. )

Kíváncsi vagyok ki mit gondol. A legtöbben nagyon dícsérik főleg az ára és az apple pencil miatt.

Keress kérdéseket hasonló témában: iPad

jún. 14. 18:27  Privát üzenet  

A válaszok

2017-esem van az is szuper. Igen 2018-asban 40%-kal erősebb A10 proci került és a toll az előnye (kínai párezresek is jók).

Az Ipad Air 2 felhasználók veszik szerintem csak észre, hogy ez kicsit vastagabb, nem tükröződésmentes a képernyő, a kijelzőt védő üveg és az IPS nem egy réteg (a régebbi Ipad Air a karosszériáját kapta, előnye a kijelzőt védő üveg sérülése esetén nem kell kijelzőt cserélni).

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 14. 18:38 Privát üzenet
A 2017-es is már Ipad Air karosszériás volt.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 14. 18:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

# 3/6Időpont jún. 14. 18:55 Privát üzenet
Szerintem jó

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 14. 18:59 Privát üzenet

Vedd meg nyugodtan. 30 év IT eszköz használat után ez az első olyan eszközöm, ami nem bosszantott fel. Röviden iparművészeti remeknek tartom aminek megjelenése (harver, szoftver) szép, használata kényelmes, érzelmekre is hat (szinte szereti az ember).

(Iphone telefonokon az bosszant, hogy ott kis képernyőn már néha elgépelem a szöveget.)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 14. 19:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pár napon belül megérkezik nekem is. Örülök, hogy mindenkinek bevált:)

# 6/6Időpont jún. 14. 19:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
IOS 9.1 tapasztalatok?
Apple Ipad Mini 2 avagy Samsung galaxy tab s 8.4? Melyiket ajánlanátok és miért? Tapasztalatok?
Valaki frissített már iOS 8.2-re? Tapasztalatok?
Ipad mini tapasztalatok?
Ipad mini 4 szoftver fissítés? Tapasztalatok?
IPad Air-nél mik a tapasztalatok iOS 8.4.1 update alatt? Érdekelne az akku idő stb.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!