Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az iPad 6-ról? (Tapasztalatok is jöhetnek. )

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ki mit gondol. A legtöbben nagyon dícsérik főleg az ára és az apple pencil miatt.

2018. jún. 14. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

2017-esem van az is szuper. Igen 2018-asban 40%-kal erősebb A10 proci került és a toll az előnye (kínai párezresek is jók).


Az Ipad Air 2 felhasználók veszik szerintem csak észre, hogy ez kicsit vastagabb, nem tükröződésmentes a képernyő, a kijelzőt védő üveg és az IPS nem egy réteg (a régebbi Ipad Air a karosszériáját kapta, előnye a kijelzőt védő üveg sérülése esetén nem kell kijelzőt cserélni).

2018. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 2017-es is már Ipad Air karosszériás volt.
2018. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. jún. 14. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó
2018. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vedd meg nyugodtan. 30 év IT eszköz használat után ez az első olyan eszközöm, ami nem bosszantott fel. Röviden iparművészeti remeknek tartom aminek megjelenése (harver, szoftver) szép, használata kényelmes, érzelmekre is hat (szinte szereti az ember).


(Iphone telefonokon az bosszant, hogy ott kis képernyőn már néha elgépelem a szöveget.)

2018. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pár napon belül megérkezik nekem is. Örülök, hogy mindenkinek bevált:)
2018. jún. 14. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!