Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-hoz létezik valami...

Iphone-hoz létezik valami software, amivel a névjegyeket ki tudom másolni számítógépre?

Figyelt kérdés

USB van, és csipog is, de semmilyen mappát nem ismer fel a laptop.

van esetleg valami speckó letölthető software vagy alkalmazás ehhez?

(Iphone 5 SE)


2018. jún. 15. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

iPhone -hoz iTunes -t szoktak használni...


IOS -ben nem lehet névjegyzéket exportálni? Utánna mehetne még mail -ben is...


Sose volt iPhone -om amúgy, csak olvastam az iTunes -os dolgokat...

2018. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az abaj h ebből semmit se értek, de köszi :(
2018. jún. 15. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:

iTunes -al szoktak fájlokat oda-vissza másolgatni, törölgetni szgép és iPhone közt.


Névjegyzékben sok telón, amit eddig láttam lehet exportálni a teljes névjegyzéket.


Egy exportálás után a fájlt (ami feltehetően egy [vagy sok] *.vcf fájl lesz) el is lehet küldeni akár e-mail -ben is és akkor nem kell a kábellel sem vacakolni.


Megj.: iPhone -hoz nem volt még szerencsé(tlensége)m eddig eljutni a készülék "megnézése" során.

2018. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy aplikációval odáig eljutottam h elküldte n.cg fileban emailben a gépre, na de azt nem tudom megnyitni semmivel. milyen típusú file ez? mivel tudom kezelni?
2018. jún. 16. 07:46
 5/6 anonim ***** válasza:

A *.cg fájltípusról:

[link]


Nincs a telefonkönyv lehetőségei közt exportálás? Az ugyanis *.vcf fájlba mentene, ami ugye ismertebb formátum, ennek köszönhetően több program is kezeli (pl Windows -on az Outlook). Azt egyszerűen elküldhetnéd magadnak e-mail -ben. Nem kellene ismeretlen formátumokkal vacakolni...

2018. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

vcf formátumban elküldtem a saját gmailes címemre, le is töltöttem, de aztán ennyi, nem találok olyan programot, amivel meg tudnám nyitni.


vagy azt mondod, ha engedem neki telepíteni az outlookot, az automatikusan tudja kezelni az egész VCF kiterjesztésű névjegyzéket? (mert az nincs a gépen, de akkor telepítem, ha csak ennyi kell hozzá)

2018. jún. 18. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!