Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívásrészletezőben mi szerepel?

Hívásrészletezőben mi szerepel?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy a híváslista biztosan, de lehet adatforgalmat is lekérni, (sms/adat)


Ezt a részét nem értem annyira. Tehát ez feltünteti egy nap mikor csatlakoztam akár wifire, vagy mikor használtam akár a mobil netem? Valaki magyarázza el légyszi!



2018. jún. 15. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
1220,1430, 1270. Valahol majdcsak tudják a választ.
2018. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lekéred, megnézed.
2018. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget...
2018. jún. 15. 19:20
 4/8 anonim válasza:

A TE általad hivott számok,és annak az ideje,honap,nap,ora perc ,másodperc.

A TE általad küldött sms száma,(hogy kinek küldted) ideje

Meg mikor vagy a neten.

Roaming esetén azt is hogy ki hivott.

2018. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es! Egy kérdés akkor még hozzád, hogyha a mobilnetem mindig be van kapcsolva, akkor azt konkrétan nem fogja jelezni a hívásrészletezőn hogy én mikor írtam vissza valakinek?


Ezt úgy értem 0-24be fut a mobilon a net, akkor is mikor épp nem használom. De én mondjuk 12:03-kor küldök akár messengeren egy üzit. Azt külön nem fogja jelezni, ugye?

2018. jún. 15. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem azt kérdezted, hogy látszik-e rajta akivel mobilneten pofázol? Mert arra egyértelműen nem a válasz.
2018. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert azt tudom, hogy egyértelműen nem látszik. Az internetes tevékenység viszont IGEN. A kérdés már csak az, hogy konkrétan jelzi-e azt mikor én valamit mókolok is rajta, vagy azt külön nem.
2018. jún. 15. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak a gprs session-ok látszanak darabszámra, adatmennyiséggel. Nyugi, anyuka nem tudja meg, hogy egész nap a meleg társkeresőn lógsz.
2018. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!