Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kell minden jobb dologho...

Miért kell minden jobb dologhoz, rootolni a telefont?

Figyelt kérdés
Például nem értem miért nincs egy reklámblokkoló se ami root nélkül blokkolna bármit is.Kipróbáltam egyet amit ajánlottak,hogy nem kell root,a blokadat elsőnek működött aztán szart se csinált.

2018. jún. 18. 23:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként a rootolással lehet garancia vesztés,vagy lehet valami baja a telefonnak,vagy csak ha olyanba nyúlok bele rootolás után?
2018. jún. 18. 23:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a Brave böngészőt?
2018. jún. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Blokada jó, csak el kell játszani a beállításaiban, hogy mindig fusson és a telefon settings/batteryben, hogy ne legyen akkukímélet alatt, mert elsőre kb. meg fog állni egy idő múlva.

Egyébként valóban elegánsabb és hatékonyabb a host file alapú blokkolás. A host file meg a systemben van, tehát root nélkül nem lehet piszkálni, ennyi. Nem maga a reklámbklokkolás a gonosz root-igényes dolog, hanem az adott megvalósítása.

2018. jún. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 2


Azt még nem próbáltam,egyenlőre a xiaomi gyári böngészőjét használtam.De nem konkrétan a böngésző dolog a gáz hanem appokban lévő reklámok idegesítenek.

2018. jún. 19. 23:40
 5/6 A kérdező kommentje:

# 3


Na ezt majd megnézem mert ennyire nem másztam még bele.

2018. jún. 19. 23:41
 6/6 A kérdező kommentje:

# 3


Gondolom van olyan program a mi rootol meg vissza is zár nem?

2018. jún. 19. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!