Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megnézni a...

Hogyan tudom megnézni a telefonszámom, vagy hogy van-e egyáltalán SIM kártyám?

Figyelt kérdés

Minap vettem a Media Marktban egy Samsung Galaxy A5 telefont, amiben szerintem nincs SIM kártya.Megnézni nem tudom, mert a hátulját nem lehet levenni.És ha mégis lenne benne kártya, hogyan tudnám megnézni a számom?

Ilyenkor mit lehet tenni, csak vigyem el egy telefonszervizhez?



2018. jún. 19. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A MM sim kártya nélkül árulja a független mobilokat, amit kártyával együtt ad, ott külön van a sim kártya és neked kell kitörnöd és aktiválnod a hozzá adott leírás alapján.
2018. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ne is akard levenni a hátlapot, mert nem lehet


olvasd el a kézikönyvet és rájössz, miért

2018. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De ha valami csoda folytán lenne benne kártya, akkor felhivnád a melletted állót és már mutatná is nála.
2018. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A hátlapját ha nem lehet levenni akkor a dobozban van egy kis kulcs szerű dolog és a telefon oldalán van egy kis lyuk és azt ki lehet nyitni (ott van a helye a SIM kártyának, memöria kártyának) és üres akkor nincs benne SIM kártya, ha van benne valami (ami SIM kártya) akkor van benne SIM kártya. Lehet 2 olyan kihúzható cucc is, ha 2 van akkor mind a 2-őt nyisd ki mert az egyik lehet memórai kartyának van. Ha nincs benne SIM kártya akkor vegyél egy újat lehetőleg jó méretben ha meg van régid akkor rakd át bele (ha nem jó a régi mérete akkor ha elviszed olyan boltba ahol vetted (nem tudom jobban elmagyarázni: tehát vodafone, telekom, telenor meg ilyesmik) a megfelelő boltba vidd amilyen a SIM kártya. Ott simán levágják (nem tudom kell-e fizetni de nekem ingyen levágták de ha kell fizetni tuti nem drága)

Jó tanács: Ha levágják a boltban akkor még ott próbáld bele hogy biztos jó-e mert nekem nem egyből vllt tökéletes.

2018. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!