Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Budapesten hol tudom felrakatn...

Budapesten hol tudom felrakatni a már megvett üvegfóliát a telefonomra?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:

rakd fel magadnak, vagy rakja fel az, aki eladta neked


szerinted ki rakná fel neked, nem kap érte semmit, ha meg véletlen ferde lesz, vagy szöszös, akkor sipákolnál neki

2018. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

neten rendeltem a fóliát, és kicsit drága ahhoz, hogy én bsszam el. és nem írtam, hogy ingyen várom a szolgáltatást.


értelmes válaszokat várok:)

2018. jún. 19. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:

"kicsit drága"

Ezek szerint rossz helyről rendeltél.

2018. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
minőségi fóliát akartam, nem pedig valami 500 ft-os aliexpresszes szart:)
2018. jún. 19. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

az a minőségi fólia is aliexpressről van, csak szólok


a legtöbb magyarországi nagyker is olyan beszállítótól vásárol, akik aliról szerzik be

2018. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz meg pár videót és fel tudod rakni magad is. Nem értem, miért vannak ettől így beszarva a népek... Persze, ha 5000-ért vetted a 700 Ft-s fóliát, akkor gondosan kell kezelni :)
2018. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nézegettem már videókat, és ha minden kötél szakad, megcsinálom én. csak még sosem csináltam és nem szívesen rontanám el.:)
2018. jún. 19. 19:43
 8/8 anonim válasza:
Èn sima Wishes fóliát vittem a WestEndbe vagy Árkádba (már nem emlékszem pontosan) valamilyen no name Iphone-s boltba. 500Ft-ért rakta fel a pasi kb. 1perc alatt. Fólia is kb 500Ft volt a 2db-os csomag. Iphone 8+-ra vettem, szóval nem ilyen olcsó telóra jó a sz*r is megoldásként.
2018. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!