Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijelző beégés ellen lehet...

Kijelző beégés ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
A szóban forgó telefon egy LG G4, hol erősebben, hol gyengébben beleég a kijelzőbe az, amit nézek :(
2018. jún. 20. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kijelzőcsere 20-30 ezer;/
2018. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Aztat biztos nem :( 3 hónapja cserélem alaplapot, ami 20e pénz volt, és magam csináltam :(

Köszi, egyébként, de tudtam volna/tudnék örülni, ha lenne más mód is az enyhítésére :(

2018. jún. 20. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

A 20-30 vagy inkább 25-30 a szerelést is tartalmazza."városi szervíz ár".

Én max akkut sim és sdkártyát tudok cserélni :P

Lg k8am volt,6 hónapig "pókhálós kijelzővel"

2018. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy kedves gyakorikérdéses kolléga linkelt 12e forintért kijelzőt, de én már nem költenék erre a telefonra :( Ha lenne itthon kijelző, gond nélkül kicserélném, de így, ha nincs mód valami trükkel kijavítani ezt az anomáliát, akkor sajnos így marad.
2018. jún. 20. 21:46
 5/7 Alex Fly ***** válasza:
Mivel a G4 nem Amoled kijelzővel van szerelve, ezért a "beégés" nem valódi beégésb inkább szellemképesedés. Általában a kijelző színkalibrációjával orvosolható; ha ez nem elérhető (LG-k esetében ez így szokott lenni), akkor 3rd party appot kell használni. Az LG G5 prohardveres témaösszefoglalójában linkelt programot érdemes kipróbálni. Nekem G5 van, ha jól tudom, ugyanaz a QHD Quantum IPS panel van mindkét készülékben...
2018. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, elolvastam, letöltöttem. A kérdésem már csak az, hogy amit látok beégést, az mikor fog elmúlni? :)
2018. jún. 21. 00:12
 7/7 Szirty ***** válasza:

Ha valóban "beégés" akkor soha nem fog elmúlni.

Ez ellen úgy lehet védekezni, hogy a kijelző nem jeleníti meg naponta sok órán keresztül ugyanazt a képet/képrészletet sok-sok napon át.

Tehát megelőzni lehet.

2018. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!