Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Németországban mindenütt...

Németországban mindenütt kritikán aluli a térerő?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 04:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen.. a nagyobb városokban talán Jobb a helyzet de máshol eléggé gyér
2018. jún. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
32%

?

mindenhol van térerő.talán ha telenoros vagy akkor szívhatsz,de voda,telekom,o2 stb mindenhol van.

2018. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ede1219 ***** válasza:
71%
Vodás vagyok, van magyar és német kártyám is, mindkettővel gagyi a vétel, kivéve nagy városok /Mannheim, Stuttgart, Nürnberg/.
2018. jún. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nekem rossz. A nagy pízes országnak ennyire futja ?
2018. jún. 22. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én a világ végén, kisvárosban lakok, szomszéd faluba járok dolgozni, mindenütt van teljesen korrekt térerő.


Való igaz, hogy amíg Tés kártyám volt, akkor LTE volt ott is, ahol most csak 3G, cserébe most meg olyan helyeken is van LTE, ahol korábban nem.


Járok kirándulni, mászkálni 100-150 km sugarú körben elég sokat, de szabadban nem is emlékszem, mikor volt utoljára olyan, hoyg ne lett volna térerő...

2018. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szántóvető ***** válasza:
0%
5-ös: nem fogod tudni meggyőzni a kérdezőt.a németek még barlangokban élnek ősközösségben és a telefont sem ismerik.
2018. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem is akarom. Kérdezett, válaszoltam, oszt' hogy ki mit hisz az mindenkinek a magánügye.


Én addig örülök, amíg azt hiszik, hogy itt már az összeomlás sztélén állunk, és nem jönnek többen. Már így is van épp elég káeurópai migráns...

2018. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én az O2-val nagyon elégedetlen voltam, főleg autópályán, de kisebb településeken is. Most váltottam Telekomra, hátha.... A Telekomos ismerőseimnek szinte mindenhol van, a Vodások sem panaszkodnak
2018. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szántóvető ***** válasza:
igen,az o2 elég szar.
2018. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!