Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen iPhonet éri meg venni?...

Alexa1 kérdése:

Milyen iPhonet éri meg venni? (Eddig Andoridom volt)

Figyelt kérdés
Elvárások: jó minőségű képeket készítsen, ne merüljön gyorsan, ne kerüljön egy vagyonba

2018. jún. 21. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Az utolso két pont alapján keress mást 😂😂😂
2018. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi szamit egy vagyonnak? Egy 5s is 70.000Ft pedig 5 eves. 6s alatt nem erdemes iphonet venni,de az is 130.000Ft ujan.

Az megint kerdes,hogy miert akarsz iphonet venni,ha eddig androidod volt. Ha divatbol ,akkor inkabb hagyd. Gondolom nagyon mas oka nincs ,mivel ahogy latom nem vagy kepben veluk. Az iphone draga,ezzel nemtudsz mit tenni. Egy 5 eves 5s araert 2018as androidos telefont veszel,ami (legalabb) 3x gyorsabb es tobbet tud.

Ha van penzed ra (a kerdesbol azt veszem le,hogy nincs) akkor 6s-t vagy ujabbat vegyel.

2018. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem ha próbáltad már, és tetszett az IOS (oprendszer) akkor érdemes IPhone-t venned. Mindegyik IPhone relative (6s-től fölfele) szép képeket készít. Az akkumlátor kérdéssel pedig felmerül egy másik, ami a telefon mérete, hiszen látványosan jobb üzemidejűek a 7+, a 8+ , nem úgy, mint a sima 7 és 8. Ha nem zavar az ár, és a méret, ez a két készülék mindkét igényednek megfelel, és én, akinek már van valamicske tapasztalata iphone téren, én ezeket a készülékeket ajánlom. Fontos, hogy az iphone-t mindig megbízható viszonteladónál vedd meg, hiába olcsóbb akár máshol. (példa: MediaMarkt)

Ha esetleg szűkebb a kereted, akkor a 6s-t ajánlom neked. Továbbá a választásnál tartsd szem előtt azt a tényt, miszerint az IPhone-okat nem lehet memóriakártyával bővíteni. Sikeres telefonvásárlást, és sok boldogságot a telefonhoz.

2018. jún. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!