Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok nekem Iphone-ra jó...

Mondanátok nekem Iphone-ra jó képszerkesztőt és zeneletöltőt?

Figyelt kérdés
Mindig Samsungom volt, soha nem volt még más telefonom,(semmi problémám nem volt vele soha, imádtam) de most úgy alakul, hogy jövő héttől Iphone-om lesz, amihez kb. semennyire sem értek. Világ életemben az Aviary nevű alkalmazást használtam képszerkesztésre. Mindent be lehet rajta állítani, fényerő, kontraszt, élesség, lehet fehéríteni, homályosítani, vannak effektek, filterek, és konkrétan több száz lehetőség van, imádtam. Tudtok Iphone-ra is ilyen szerkesztőt? Akkor a zeneletöltés...Valami ingyenes letöltőt keresek, amivel bármilyen zenét le tudok tölteni. Ötletek?

2018. jún. 23. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A beépített zene alkalmazás ingyenes és szinte bármi zenét megtelt állsz Apple musicon.
2018. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!