Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 Edge: miért...

Samsung Galaxy S7 Edge: miért nincs rajta rádió?

Figyelt kérdés

A sima S7-en van, de az Edge típusún nincsen? Miért? Azért egy 150 000 Ft-os mobiltelefonnál nem kellett volna a szoftverből egy ilyen alapvető dolgot kihagyni...


Ja és hogyan tudok rádiót tenni rá, lehetőleg olyat ami mobilnet nélkül is működik?



2018. jún. 24. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy
2018. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem a szoftverből hagyták ki hanem a hardverből.. és pont azért, mert csak nagyon kevesen igénylik, hisz akik s7-edget vettek csúcstelefonnak, azok általában mobilnettel is rendelkeznek annyival, hogy fussa online zenehallgatásra. illetve le is lehet tölteni.


manapság egyre kevesebb telefonon van rádió, mert az emberek átállnak a spotifyra és társaikra..


ha pedig hardveresen hiányzik a rádióegység, azt te nem raksz rá sehogy :D

2018. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mert ma már nem alapvető, egyre kevesebben hallgatnak rádiót főleg telefonon, inkább spórolnak rajta

az én telefonomba nincs, de ha nem tudom, hogy nincs fel se tünne, egyik telefonomon se használtam

2018. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima S7-emen sincsen, úgyhogy ez érdekes... Mindegy, a rádió azért ritkaság manapság a telefonokban, mivel nem igénylik az emberek, mert helyette netről streamelnek zenét (legalábbis a gyártók így gondolják, meg magasról lepottyantják, hogy Magyarországon még van igény a rádióra, nem úgy mint nyugati társainknak).
2018. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
100%

Pontosabban a hardver ott van, csak a Samsung letiltotta.

Érthető: a rendszer semmi támogatást nem nyújt hozzá és semmilyen előnye nincs az online megoldásokkal szemben. Ma már ha valaki rádiózni szeretne, akkor az Interneten keresztül a világ szinte összes adójának a műsorát eléri a közvetlen BC egy-két helyi adójával szemben, általában jobb minőségben. És egy okostelefon folyamatosan online...

2018. jún. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!