Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE-mre Windwos alapú...

Iphone SE-mre Windwos alapú gépről tudok Itunesra zenét rakni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:

???


Tehát van egy Iphone SE telefonod nem?


És arra akarsz mp3-at tenni nem?


Igen azt csak itunes-al lehet, simán átmásolni nem lehet, windows-ra letöltöd az itunes-t és szinkronizálni kell, vagy mit, és az itunes átmásolja az mp3-at iphone-ra, ennyi.

2018. jún. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ :D
2018. jún. 25. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Először át kell konvertálni, átnevezni más formátumba, csak úgy tudod áttenni itunes-el is, én így tudom.
2018. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igazából ha nem feltétlenül Apple Musicban akarsz zenét hallgatni akkor nem kell hozzá gép, hogy zenét tölts iphonera.


Van egy olyan alkalmazás az app storeban, hogy documents by Readdle

Ha ezt letöltöd, akkor menj bele a youtube-ba másold ki a zene linkjét, és lépj bele ebbe a documents alkalmazásba. Az alsó bal sarokban van egy bögésző jelecske arra menj rá, és behozza a böngészőt


Írd be hogy: ytmp3.cc

Oda a rublikába másold be a linket és menj rá arra hogy convert

Elsőre mindig kihoz egy reklámoz olyankor úhra vissza kell menni a ytmp3.cc oldalra de utána ugyan ezeket megcsinálod és letölti ebbe a documents alkalmazásba


Remélem valakiknek segít ez majd, hogy ne legyen olyan nehézkes zenéket tennie iphonra :)

2018. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez sem egyszerűbb, mint az Itunes-os megoldás.

Amúgy meg sosem értettem, hogy miért kell ezt ennyire túlbonyolítani. Miért nem lehet úgy megoldani, hogy simán Itunes-ba belerakod amiket akarsz és elintéz mindent magától? Legalábbis én nem tudom hogy kell.

2018. jún. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!