Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a mobilomat. Google...

Ellopták a mobilomat. Google készülékkeresővel meglehet találni hogyha használják?

Figyelt kérdés

Bekapcsolt állapotában írta a %-ot, de a helyet nem tudta megmondani, most pedig nem elérhető semmi adat ergó kivan kapcsolva. Hogyha esetleg eladják a telefont... vagy használni kezdik... felcsatlakoznak Wifire akkor elviekben újra lekövethető... mert a Google készülékkeresőbe csak IMEI cím a lényeg és az alapján megtalálja igaz?

Vagy lehetséges hogy ezt megtudják változtatni a profik? :/ S6 Edge készülék



2018. jún. 25. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Tévedés. Az android eszközkereső az adott google fiókkal belépett készülék helyet képes megmutatni. Ha kikapcsolják, legyalulják/új romot húznak rá, stb. akkor már nem lesz rajta a fiókod. Imei alapján a szolgáltató képes megmondani, hogy milyen simmel használják és kb. hol lehet, de hatósági eljárásban, neked nem. Ha ellopták és még nem tetted meg, menj el a rendőrségre. Nyilván rengeteg teló tűnik el örökre, nyom nélkül, de néha bebuknak.
2018. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szolgáltatónál elvileg csak az onnan vásárolt készüléket lehet lenyomozni, de én máshonnan vettem, onnan pedig szintén a rendőrségre irányitottak, ahol pedig nem foglalkoznak vele... szóval gondoltam valahogy imei alapján nem lehetne? :c
2018. jún. 25. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szolgáltató meg tudja mondani, hogy hol a sim kártya . Ha tudod az imei számot, akkor be tudják azonosítani.
2018. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha kiveszik az aksit akkor a telefon nem bemérhető..márpedig alap rögtön kivenni az akkumulátort, sim kártyát és eldobni!
2018. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!