Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE használtan vagy...

IPhone SE használtan vagy valami androidos telefon ennyiért pl: Xiaomi redmi 4X?

Figyelt kérdés

2018. jún. 26. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez?

[link]

Hát én vagy 4 napja szemezek vele,de karácsonyra kaptam új telót

2018. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az iphone sokáig bírja, ha vigyázol rá
2018. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
A Xiaomi sokáig birja, ha vigyázol rá.
2018. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az iPhone 4s-em a mai napig működik, igaz már csak tartalék telefonnak használom.

A 2 éves Honorommal se volt még probléma, és karcmentes.


Tehát minden telefon sokáig birja, ha vigyázol rá.


Visszatérve a kérdésre:

Ha almát akarsz venni, akkor vedd. Ha új teló érdekel, akkor vedd meg a Xiaomit.

A használt telókra nagyon figyelj oda.

2018. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyi az "ennyi"? 50-60.000 körül?

Mielőtt iPhone SE-t veszel, gondolj bele, hogy bár remek gép, csak 4"-os a kijelzője. Ha sokat internetezel, csetelsz, egy kínszenvedés lesz. (Persze, ha ennél kisebb telefonon szocializálódtál, akkor bírni fogod.) Csak azért írom, mert én megjártam vele. Szeretem, imádom, fényképezni, telefonálni isteni, de kell mellé egy nagyobb készülék. (Esetemben egy közel 6"-os Xiaomi.)

2018. jún. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nem lesz kínszenvedés a 4" megszokás kérdése! Inkább iPhone SE sokáig támogatva lesz még szoftveresen, szerintem ez a két telefon nem is egy kategória. iPhone SZERINTEM jobban megérné!
2018. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!