Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2018-ban megéri még iPhone...

2018-ban megéri még iPhone 6-ot vagy 6S-t venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék iPhone telefonra váltani, és jelenleg az iPhone 6/6S ami belefér az anyagi keretembe, iPhone 5S illetve SE nem jöhet szóba, mert az nekem sajnos kicsi lenne.

Telefonálásra és internetezésre használnám. Megéri még megvenni idén?



2018. jún. 27. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Arra tökéletesen jó. Igaz, én pont fordítva, a kisebb méret miatt választottam SE iPhonet, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A 6S meg tudásra ugyanaz, szóval arra sem lehet panasz. Szerintem mindkettő jó választás még 2018-ban is.
2018. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül csakis az iPhone 6S

Igaz. szeptemberben jön az iOS 12 amivel javítanak az iPhone 6 sebességén és megbízhatóságán, de az még messze van. Tesztelem az iOS 12-t régebbi típusú eszközökön, eddig nekem bevált. De a 6S jobb választás lenne minden szempontból.

2018. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Jövőre iPhone-t se éri meg venni

Sőt...

2018. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!