Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok ellene tenni?

Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

3 hete cseréltem az iPhone 5s telefonomat iPhone 7-re.

Az 5s-hez sosem vettem iPhone fülest. Mindig az ilyen 2500ftos füleseket vettem 3 hetente a media marktba, mivel 3 hét alatt nálam bármilyen füles tönkremegy.

Most, hogy elromlott a fülhallgató, gondoltam kihasználom akkor az átalakítót, és használom a kis maxell fülesemet, de folyamatosan azt írja, hogy nem támogatott tartalom.

Most ez komolyan folyamatosan ezt fogja csinálni? 3 hetente kell majd vennem hozzá eredeti iPhone fülest? Ez nagyon gáz..mellesleg a töltőkábel is 2 hónaponta elromlik nálam, és akkor abból is?

Igazából amúgy sem nagyon akartam iPhone-t venni megint, csak egy-két alkalmazás miatt kellett, mert androidon nincsenek azok az alkalmazások.



2018. jún. 28. 01:44
 1/7 Alex Fly ***** válasza:

Nem tudom, mit csinálsz a füleseiddel, hogy 3 hetente újat kell venned...

De így van. Ha iPhone-t vettél, akkor az Apple által támogatott kiegészítőket kell használnod. Ez minden más típus esetében is így van, csak azoknál általában követik az ipari szabványokat, így az azoknak megfelelő eszközökkel nincs probléma; míg az Apple soha nem a szabványok követéséről volt híres....

2018. jún. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Apple most csinálja azt, amit a Microsoft csinált 15 éve: mindenből saját szabvány, még véletlenül sem alkalmazkodnak a hivatalos vagy de-facto szabványokhoz.

De hátha majd az Apple is észhez tér egyszer...

2018. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nálam is ez volt hogy 3 hetente tönkre mennek.A legjobb dolog amit tudsz tenni hogy nem gyűröd össze,hanem összehajtod és pl.: egy másik kisebb telefontokban hordod.

A másik tippem hogy vegyél egyszer egy drágább fülest.Én is olcsó vackokkal jártam,mert hamar tönkre mentek.1 hónapja rendeltem Emagról Samsung fülest és hibátlanul működik.3 napon belül kijött.2800 forintott kellett fizetni kiszállítással együtt.Azóta szépen muzsikál egy kellemes basszussal együtt.

2018. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
#3-as vagyok.Bár az Apple szerintem nem fogja támogatni a riválist :D :D
2018. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát csak eddig ez az iPhone 5s-nél nem így volt, pedig 2x is vettem iPhone 5s-t és egyiknél sem csinálta ezt. Nem szoktam összegyűrni, mert egésznap a fülemben van, amikor pedig nincs, akkor az éjjeli szekrényemre teszem szépen.

Még egy olyan kérdésem lenne, hogyha veszek eredeti iPhone fülest, arra hány hónap garancia van? Igazából sosem használtam ki a garanciát egyik fülhallgatómon sem. Arra gondoltam, hogy úgy megéri, ha 4 hónaponta kell csak vegyek újat, ha érdemes a garanciára bízni magam.

2018. jún. 28. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:

arra nincs garancia, hogy a user tönkreteszi. ha egyik pillanatról a másikra nem szólna, te bevinnéd, bevizsgálnák és kiderülne, hogy fizikai sérülés tényleg nincs rajta, na max abban az esetben elismerik, de szerintem ilyen nincs.


valamit nagyon rosszul csinálsz.

2018. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ott valami a telóval nem stimmel,barátnőmnek iphone 7 plus-ja van és az működik bármilyen ócska ebay-es 500ft-os fülessel is,szerintem vidd a telót szervizbe,majd kap egy szoftverfrissítést és valszeg megjavul...
2018. jún. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!