Csere lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a kerdessel fordulok hozzatok, hogy van egy Samsung Galaxy Note 4-re hallgato telefonom. Egy hibaja van hogy felul a perembol egy nagyon pici darab kitort, de tokban nyomat sem latni ennek. A kerdesem viszont az, hogy egy Samsung Galaxy Note 8-ra eltudnam-e cserelni? Mennyit kene rafizetnem?

Valaszaitokat elore is koszonom.



2018. jún. 28. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
én most adtam el a note 4-emet 50 ezerért,a tiéd a töréssel szerintem 40 ezret ér,a note 8-ra olyan 120-130 ezret kéne ráfizetned,amúgy,ha rám hallgatsz akkor nem adod el a note 4-et én nagyon megbántam,hogy eladtam s7-et vettem helyette,de szerintem a note jobb volt,minden téren...
2018. jún. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
50ert???? Ennyire lement az ara? Te jo eg. Hat akkor inkabb hallgatok rad😂😂 koszi a valaszod
2018. jún. 29. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!