Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért indul újra a telefonom?

Miért indul újra a telefonom?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Grand Prime telefonom van, nem mai készülék már, de nem is annyira ősrégi, hogy temetni kelljen. Azonban van vele egy "aprócska" probléma, ami kissé megnehezíti a mindennapjaimat. Bizonyos időközönként, bizonyos alkalmazások hatására újraindul. Ezt leginkább akkor tapasztalom, ha a messengert használom, illetve azon belül játszok, de van, hogy hozzá sem érek, és magától újraindul. A gyári beállításokat is visszaállítottam, az sem oldotta meg a problémát. Alapvetően nem lenne annyira idegesítő a dolog, de újraindulás után általában 1-2%-on vagyok, pedig újraindulás előtt 100%-on volt a telefonom. Aztán kikapcsolom, vissza, és újra 100-98%-on vagyok. Nem tudom, hogy miért csinálja ezt és nagyon-nagyon idegesítő tud lenni. Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel? Mi lehet erre a megoldás?

2018. jún. 28. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Rom cserével ki tudod szűrni a szoftveres hibákat, ha utána is indulgat, akkor más lehet a baj.
2018. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nincs biztos megoldás. Ha tudsz angolul, ezeket próbáld ki, de ésszel. Tudd, hogy mit csinálsz. Egyébként sajnos ehhez a telefonhoz, ebben az árkategóriában ezzel a márkával párosítva nem sok reményt fűzök. Gyakori dolog droidnál, de legalábbis olcsó Samsungoknál...
2018. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!