Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennetek meg?

Melyiket vennetek meg?

Figyelt kérdés

Samsung s8 vagy Iphone 7?


Csak ez a 2 tipus johet szoba. Ha mar valamiert penzt adok ki akkor legyen annak neve is.


Tudom hogy a samsung sok dologban jobb de azert az iphone idotallobb es az ara se esik le ugy mint a samuknak. Kulsore nekem az s8 egy ekszer. Gyonyoru. Csak tul nagy. Iphone kulsore nem annyira tetszik ami a formait illeti de azert megiscsak egy iphone. Na meg nem droidos. Mit gondoltok?


2018. jún. 30. 17:48
 1/5 anonim válasza:

Szia

nekem s6-om, anyumnak iphone 6-ja van

kb 3 eves mind2, az enyemnek semmi baja, az aksi kicsit kaki, de nem veszes, anyume allandoan lefagy, magatol kikapcsol meg hasonlok. (ezt csak azert irtam le, mert nem biztos, hogy jobb azert, mert iphone) baratnomnek pedig s8-a van es nagyon meg van vele elegedve, szoval en inkabb azt javasolnam.

2018. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. Az iphone 6 koztudottan az Apple legszarabbul sikerult telefonja. Gyenge. Instabil. Konnyen hajlik. 100 fele problema van vele. Az s6 nem a sima iphone 6 ellenfele hanem a 6s-é. Ha 6s-ed lenne most is makulatlan lenne hidd el.
2018. jún. 30. 18:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Jobban mondva anyudnak ha 6s lenne...
2018. jún. 30. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp iPhone-t vegyél. Több évig Samsung csúcskategóriát használtam, de egy nagyon rosszul tettem. Most iPhone-om van, ég és föld különbség. :)
2018. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szemely szerint biztosan nem vennem egyiket sem. Bar valoban ez a ket gyarto jelenleg a legfelkapottabb, azert boven vannak meg nagy nevek a mobilpiacon + kissebb gyartok is tudnak okes telokat kidobni. Viszont ha netalan egy adott ponton valahogy kenyszeritve lennek hogy ezek kozul valasszak, netalan megszunne az osszes konkurencia, akkor az iPhonera esne a valasztasom, mert ugyesebben osszerakott telonak tunnek, mint a Samsungok + ismerosi korben elegedettebben es hosszabb ideig hasznaljak oket, mint a Samsungokat.
2018. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!