Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes venni...

Melyik telefont érdemes venni 55-60 ezer forint környékén?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék vásárolni, legjobban a Huawei jön be nekem, van is tőlük egy telefonom, de már két éves, így elavult. P9 Lite 2017-et, illetve az erősebb, de drágább Honor 9 lite-ot nézegettem. Melyik lenne a jobb választás?

Javasolhattok más Huawei készülékeket vagy egyéb gyártótól származásúakat.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. júl. 1. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

huaweiből csak a felső kategóriás telók jók.

az ilyen alsó-közép kat.-okat nem is frissítik.1-2 év alatt jön talán 3 frissítés és dobják azt a típust..

nézz szét a xiaomi körül.

jönnek majd azok a kérdések, hogy mire kell a telefon?

mert akkor nem mindegy az akkuidő, kijelző méret, tárhely bővítés, sim kártya szám opció stb.

2018. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Csak átlagos napi használatra kell a telefon, napi 1 óra buszozás közbeni internetezés, közösségi alkalmazások használata. Én eddig alsó kategóriás Huawei Y5II-t használtam és semmi gondom nem volt vele, csak már nagyon kevés a mai igényekhez.

2018. júl. 1. 10:04
 3/7 A kérdező kommentje:
A Honorban az tetszik, hogy árához képest az a 3/32Gb nem rossz. A segítség abban kellene, hogy nincs-e valamilyen gyenge hardver eleme ami "lehúzza" a többi összteljesítményét.
2018. júl. 1. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

50-60.000?


Mondjuk mindenképp új telefont vennék, mert akkor te vagy az első tulaj, nem lesz belőle később "szívás".


Iphone-hoz ez az összeg kevés.


Vagy Samsung J széria, az a belépő vagy valamilyen Xiaomi-t vennék.


Vagy egy Sony L1-et, az 16 GB-os telefon 2 GB rammal, nekem is van egy ilyen, csak ajánlani tudom, bár a tárhely az elég kevés, de végülis jó.

2018. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Honor-t nem ismerem, de a leírása alapján nem tűnik rossznak. Viszont annál valamivel olcsóbban kapható a Meizu M6 Note, ami néhány dologban talán gyengébb (van amiben viszont jobb, pl. nagyobb akku van benne), de még így is jó vétel lehet. Érdemes megfontolni azt is!
2018. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Teljesítményben maradnék a Honor 9 Lite-nél,de feltűnt, hogy van egy Huawei Y7 Prime 2018 nevű telefon. Melyik lenne a jobb? Szerintetek 70.000Ft-ért megéri a Honor?

2018. júl. 1. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Eustock-nál van több is ami jó, Redmi 5,, Redmi 5 plus vagy a Redmi note 5.
2018. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!