Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiert tudnam eladni?

Mennyiert tudnam eladni?

Figyelt kérdés
Van egy kb masfel eves Samsung Galaxy J5 2015 keszulekem. Lecsereltem es arra lenne kivancsi h ha felteszem pl.: Jofogasra, akkor mennyi lenne az idealis ar? Nem igazan ertek ehez. A telefon sarka bevan torve, nem igazan olyan mint ket kissebb karc, es csak kivul. Illetve kicsit lassu a telefon, de csak ha tul van terhelve.
2018. júl. 3. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A J szeria amugy sem egy jo szeria, raadasul az egy 2015-os j5.

Nekem is volt ,a Snapchat mar a tavalyi frissitesekkel sem futott szepen,soot. Arra ,hogy a facebookbol megnyissa a Messengert sokszor 15-20masodperc kellett. Szoval nem csak akkor lassu ha terhelve van.

Egy ilyen telefonnal a tores sokat ront az erteken. Ha telefonoshoz beviszed es egy 10est ad erte akkor szerencsed van,jofogason sem hiszem,hogy sokkal tobbet kapnal erte. Persze fontos az is ,hogy kartyafuggetlen e,az egy olcsobb telefonnal is egy 5ost dob az aran. Ha 5000ert felrakod azonnal elviszik (bar annyiert nem adnam el) ,ha 10.000ert akkor is van ra esely,de valoszinu tovabb fog tartani. 15.000-ert is megprobalhatod ,de valoszinu ha sikerul is eladni akkor is idobe telik.

Az egyebkent szamomra kerdeses ,hogy 2016 vegen/2017 elejen miert vettel 2015os telefont.

2018. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen, tapasztaltam h nagyon rossz. nem igazan neztem utana meg anno, pedig lehet jobban tettem volna. de meg 5-10k is jobb mint, hogy a szekrenyben alljon. koszi a valaszt egyebkent:)
2018. júl. 5. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!