Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Utángyártott vagy gyári...

Utángyártott vagy gyári akkumulátor éri meg jobban? (Iphone 6s)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Miskolcon az Almavilág szervízben 8000-ért építenek be utángyártott,13000 ért meg gyári minőségű akkumulátort. Most abban a helyzetben vagyok hogy az 5000ft különbség is elég sokat számítana. A kérdésem az volna, hogy utángyártott aksival ugyanolyan gyors lenne a készülék, és ugyanúgy bírná mint a gyárival, vagy érezhetően gyengébb lenne?



2018. júl. 3. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"13000 ért meg gyári minőségű akkumulátort"


Magyarul van 8-ért és 13-ért utángyártott. :D

Mivel tudtommal nincs külön "gyári" akkumulátor.

2018. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam hogy van. De ha a 13 ezer forintos is utángyártott, akkor mi a különbség?
2018. júl. 3. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyárit vegyél, az utángyártott felrobbanhat.

Inkább fizess érte egy kicsit többet.

Az utángyártottnak lehet, hogy nem is annyi a kapacitása

2018. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valóban nincs gyári iPhone alkatrész ahogy akku és kijelző sem. Csak bontásból tudnak beszerezni és aki azt mondja neked hogy tessék csak itt egy vadonatúj akku, az hazudik.

Jó az utángyártott, viszont fontos hogy az eredetivel 100%-ban azonos kapacitású legyen. Tehát ami túlzott adatokban az messze kerülendő mert gyanús.

2018. dec. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ami a gyári 1600mah helyett 3000mah-es kínai annak tényleg nagyobb a kapacitása és tovább bírja egy töltéssel vagy az kamu?
2018. dec. 4. 09:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Talán még aktuális a kérdés.

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok a 6s Plus-ommal, itt az ideje az akkucserének.

Arról nem tudom hallottál-e, hogy még az idén év végéig tart az Apple kedvezményes akkucsere programja, hogy 9900-ért cserélik az akkut.

Viszont ez csak a hivatalos Apple szervizekben van, amik csak Budapesten meg Győrben vannak (iStyle, Almárium Pro, a többit most nem tudom, de ez a 2 biztos).

Ők viszont mivel hivatalos szervizek, gyári akkuval dolgoznak. Én is most fogom majd elvinni az enyémet, még karácsony előtt.

Neked is ezt tudom ajánlani, így biztosan eredeti akkut kapsz, és garanciát is adnak rá.

Ha nem tudsz eljutni Pestre, akkor az iStyle-nál van egy olyan lehetőség, hogy futárral el tudod küldeni a telódat cserére, és visszahozzák amikor kész. Ez egy kicsit többe kerül, mert itt a futárt is fizetni kell, de szerintem megéri, és így biztos, hogy normális, minőségi akksit kapsz, ami amúgy sokkal drágább lenne mint ez a 9900 ft-os ár.

2018. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!