Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek ma...

Emil1985 kérdése:

Milyen telefont vegyek ma Maximum 75000 forintért? (Nem kell xiaomi 😃😃😃

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 21:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak simán maximum (véletlenül elirtam) :)
2018. júl. 3. 21:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig xiaomi most a legjobb abban az ar kategoriaban
2018. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1 vagyok

[link]

Ha nem jo a xiaomi akk ezt

2018. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom ezen már én is gondolkodtam de az a baj hogy a megbízható oldalakon 90000 forint vagy több amelyik oldalon 75000 az szürkeimportos vagy csak bolti garancia van rá
2018. júl. 3. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Honor 9 lite vagy hasonlót.
2018. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Nehogy azt hidd...

A onemobile teljese megbizhato en is toluk vettem a telom (s8+) minden rendben volt.... azon mivul hogy az elso telo nem volt jo de az a keszulek hibaja nem a forgalmazoe igy kicsereltek nekem egy masikra pedig nem kellett volna hanem javitani... de teljesen rendes volt a faszi mondta hogy elintezi a kicserelest nekem....

Nem lesz gond ha onnan veszed.

2018. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mobilt nem úgy kell venni hogy most van 75 ezrem és kiírom a gyakorira vitatárgyként hogy nekem ne ajánlgassanak xiaomit.

El kell döntened hogy mire van szükséged.

Meg kell nézni hogy mi az ami ezt nyújtja.

Ha tellik rá megveszed, ha nem akkor vagy kompromisszumot kötsz, vagy gyűjtesz hozzá.

Ha csak azért veszel valamit hogy utána az "Idenézz milyen fa@a telefont vettem" mondat kíséretében mutogasd, akkor az nem a mobilkommunikációval szembeni igényeidet elégíti ki, hanem az egódat.

2018. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem kell xiaomi akkor vegyél áj£ hulyegyerek
2018. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ahogy a második mondja a Xiaomi-nál jobb ár érték arányú telefont nem találsz 75000 alatt (mondjuk fölötte se de mindegy)
2018. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!